ارتش سرخ ایران غائب

ارتش سرخ هدف خون و خونریزی و جنگی ندارد. بلکه با اشاعه علم و دانش خواستار پیشگیری و جلوگیری از آن است.

دنیای طبیعت: پرنده کوکو

چهارشنبه 29 آذر 1396 14:14 نویسنده: احمد چاپ

در پست اول نوشتم که عالم سراسر عجایب است. و عجایب کره زمین مثل ریگی که در یک بیابان بسیار پهناور باشد درمقابل عجایب عالم اندک و قلیل است. 

حالا سری به طبیعت زیبای کره خاکی مان بزنیم. سابقا در دسته بندی انواع موجودات نوشتم که موجود ابلیسی در دسته سوم از انواع موجودات تقسیم بندی می شود. که این موجود دقیقا مخالف رشد و تعالی انسان است. برخلاف دو موجود مفید و غیرمفید. این موجود حس خودبزرگ بینی عجیبی دارد. نه تنها در مقابل انسان ها حس بزرگ بینی و دشمنی و نفرت تمام دارد که بلکه در مقابل خدا هم حس بزرگی و استکباری دارد. شاید به ذهن مان خطور کند که این موجود در درون خود چیزی دارد که به خاطر آن حس بزرگی می تواند داشته باشد. اما بنظر من کاملا عکس این موضوع ثابت است و این موجود از درون تهی است و چیزی که بحواهد بموجب آن بزرگی کند ندارد. فقط ادعا و تکبر خالی دارد.می دونم که اصلا متوجه منظورم نشدید. می دونم. پس دعوت شدید که با من یک سفر را طی کنید. یک سفر در دنیای طبیعت. تا شما منظور و مفهوم مطالب را کم کم شاید متوجه شوید.


دنیای طبیعت، قسمت اول: پرنده کوکو

در پست اول نوشتم که عالم سراسر عجایب است. و عجایب کره زمین مثل ریگی که در یک بیابان بسیار پهناور باشد درمقابل عجایب عالم اندک و قلیل است. 

حالا سری به طبیعت زیبای کره خاکی مان بزنیم. سابقا ذکر شد که موجود ابلیسی در دسته سوم از انواع موجودات تقسیم بندی می شود. که دقیقا او مخالف رشد و تعالی است. برخلاف دو موجود مفید و غیرمفید.

پرنده کوکو منشا گرفته از دنیای ابلیسی است. من از ظاهرش این را تشخیص می دهم. حالا اگر آنقدر هم توانا نبودیم که از ظاهر تشخیص دهیم، می توانیم از اثری که بر روی طبیعت می گذارند متوجه شویم. پرنده کوکو یک پرنده با تخم گذاری انگلی است که در لانه پرنده سسک تخم گذاری می کند. ضمنا وقتی پرنده در لانه اش نیست، می رود به لانه او و درسته تخم هایش را می خورد. که فیلمش را حتما در آپارات یا arkive.org یا دیگر سایت ها ببینید.(به قولا چشمتان عادت می کند. وقتی این پرندگان و دیگر خلق های ابلیسی را فراوان ببینید آنگاه خیلی خلق های دیگر را که فقط برای بار اول می بینید می توانید ابلیسی بودن یا نبودنش را راحت بفهمید.)

موجودات ابلیسی به طبیعت ضرر فراوان وارد می کنند. دسته جمعی وقتی در نظرشون بگیریم. اگر طبیعت خراب شود و مثلا باران کمتر ببارد، هوا آلوده تر شود، میوه ها کمتر شوند، آرامش  دنیوی انسان ها سلب می شود. وقتی آرامش سلب شد، رشد عادی انسان به هم می ریزد. فقط زشد جسمانی مد نظر نیست. که رشد جسمانی آدم ها و سلامت هم مقدمه و وسیله برای خودسازی و تعالی روحی انسانها هم هست. پس ابلیس همه این موجودات را می سازد(با قدرتی که دارد) و سپس برای تخریب هرچیزی که انسانها به آنها برای زیبایی خود نیاز دارند می فرستد. و موظف کرده است. (مثلا ما با دیدن زیبایی های ماهی، نوع و نحوه شنا کردن و شکار و شکل بدنش که چگونه خلق شده است،  در ما رشد ایجاد می شود. از مخلوق به خالق پی می بریم.)

پرنده کوکو، نه تنها تخم پرنده سسک که پرنده ای زیبا و طبیعی و مفید طبیعت است را می خورد بلکه با تخمگذاری منحوس خود در لانه آن پرنده، سسک را مجبور به رشد دادن دشمن خود در خانه خود می کند. سس از جوجه تاز از تخم بیرون آمده کوکو مراقبت تمام می کند. شاید چون درون خودش بدی وجود ندارد و پرنده ای پاک دل است، احتمال ناپاکی و دشمنی را در این جوجه پرنده نمی دهد که درآینده وقتی از تخمبیرون بیاید تخم های پرنده سسک را از لانه به بیرون می اندازد.نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.