ارتش سرخ ایران غائب

ارتش سرخ هدف خون و خونریزی و جنگی ندارد. بلکه با اشاعه علم و دانش خواستار پیشگیری و جلوگیری از آن است.

دنیای طبیعت: سیب

پنج‌شنبه 30 آذر 1396 21:13 نویسنده: احمد چاپ

گویند که آدم و حوا مدتی در بهشت می زیستند. از انواع نعم بهشت متنعم بودند. تا اینکه ابلیس آدم و حوا را وسوسه به خوردن از میوه یک درخت کرد. 

این قسمتش که بعد از خوردن میوه، آدم و حوا متوجه عریانی خود می شوند مشترک بین ادیان است.

بعضی گفته اند که آن درخت، درخت معرفت نیک و بد بوده است. که لین جمله بیشتر اینطور به نظر می آید که می خواهند کلاس گفتار را بالا ببرند. معرفت نیک وبد! اما حقیقتا یک درخت بوده است. یک درخت در بهشت عدن، جایی از همین کره زمین خودمان که خداوند جوری طراحی کرده بود که انواع غذاهای آماده گیاهی -غیرگیاهی و انواع لباس آماده در اختیار آنها بود. هرچه که لازمه تکامل و رشد و صعود بود، همه محیا و آماده بود. خدا به زوج انسانی هشدار داده بود که از هر نعمتی در این بهشت خواستید استفاده کنید بکنید اما به این درخت نزدیک نشید. ابلیس دشمن شماست و او را دشمن بدارید و دشمن خود حساب کنید. او را اطاعت نکنید و از این حرفها. 

ابلیس گفت: آیا می خواهید به شما درخت ابدیت را نشان دهم؟ آنها خوشبین به شیطان نبودند.  شیطان ول کن نبود: خدا به این دلیل شما رو از این درخت منع کرد چون با خوردنش دوتا فرشته جاودانه میشید. (تا ابد دو تا فرشته خواهید بود.)

(منبع : قرآن)

با اینحال من نخواهم گفت که آیا این ادعا ها در مورد درخت سیب صحیح است یا خیر؟ تا زبدگان و خبرگان الگوشناسی ابلیسی در مورد الگوهای درخت و شاخه و برگ و رنگ زرد و سرخ سیب  خود تصمیم بگیرند.عنوان سیب را زدم تا شما خودتان امتحان کنید.

(در مطالب آینده، احتمالا عکس هایی از موجودات مفید یا غیر مفید را هم بزنم تا تفاوت الگویی آنها با موجودات ابلیسی را متوجه تر شوید.)

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ویکی پدیا می گوید:

درخت سیب (نام علمیM. pumila) درختی برگریز از خانواده گلسرخیان است که به خاطر میوه شیرین و  گوشتی‌اش شناخته شده‌است. در سرتاسر دنیا، این درخت برای میوه‌اش کشت می‌شود و وسیع‌ترین گونهٔ رشد کرده از سرده مالوس است. منشأ این درخت آسیای مرکزی است.نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.