ارتش سرخ ایران غائب

ارتش سرخ هدف خون و خونریزی و جنگی ندارد. بلکه با اشاعه علم و دانش خواستار پیشگیری و جلوگیری از آن است.

نیروی ابلیسی، حذف می کند!

جمعه 1 دی 1396 02:06 نویسنده: احمد چاپ

نیروی ابلیسی در این دنیا که روزبروز بر وسعت و قدرتش افزوده شده است، با تلاش فراوان نیروی مخالف خود را حذف می کند. چرا؟ چرا موجودات ابلیسی، سعی در حذف موجودات دیگر دارند؟ آیا موجودات دیگر توانایی حذف موجودات ابلیسی را دارند و آیا برای این کار اصلا دارای توانایی هستند و یا شده اند؟

یک کیک را تصور بفرمایید که اگر در محلی مناسب قرار داده شود کپک می زند. حالا آیا آن کیک می تواند از خودش در مقابل کپک زدن محافظت کند؟ اصلا. پس چه موجودی باید موجودات( مفید و غیرمفید) را از آفات ابلیسی حفظ کند؟ 

پرنده مفیدی چون شانه بسر هنگامی که شکار شاهین بشود، هیچ راه فراری نخواهد داشت. قورباغه ای که طعمه مار شود یا پرنده ای که درگیر کوکو شود، هیچ کدام از این موارد و هیچ کدام از موارد دیگر توانایی فرار نخواهند داشت. و لاجرم طعمه چنگال خشونت و ظلم موجود ابلیسی خواهند شد و به زجردردناک، مظلوم واقع خواهند شد. اما مظلوم واقعی در این قضایا، طبیعت کره زمین است که کم کم میزان نفس کشیدنش کمتر می شود.

تنها کسی که بتواند از این موجودات مفید دفاع کند، انسان است. کسی که این دنیا و عالم برای او خلق شده است تا بوسیله آن به پله های بالاتر رشد و ترقی صعود کند.

خوردن، نوشیدن، خوابیدن و ازدواج و جفت گیری و تربیت فرزند  در حیوانات هم وجود دارد. 

راستی یک سوال: چرا خداوند دخالت نمی کند؟ چرا خداوند به قول بعضی ها اجازه رخ دادن ظلم ها را روی زمین می دهد؟ ظلم هایی که غالبا با منشا ابلیسی هستند؟ راستش جواب این است که این جنگ و مبارزه خدا نیست. خداوند همانطور که خالق ما است، خالق لوسیفر هم هست. این جنگ، جنگ بین انسان ها و شیاطین است. اما اگر انسان به میدان بیاید و برخیزد علیه ظلم، خداوند از پشت به او کمک می رساند. اما ابدا مستقیم اقدام نمی کند که

 بخواهد ابلیس را بسوزاند یا بمیراند. 

■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■

یک کیک بزرگ بر روی میز قرار دارد. کپکی به جان این کیک می افتد و روزبروز از قسمت سالم کیک می کاهد. آنقدر می کاهد و آنقدر کپک رشد سریع می کند که تقریبا از کیک چیزی باقی نمی ماند. 

آن کیک، دنیای امروز ماست. که وقتی از دور نگاه می کنی ظاهر و اندازه همان کیک اولی را دارد. اما وقتی ریز می شوی و جزییات را نگاه می کنی می بینی که تقریبا چیزی از کیک باقی نمانده است. آنگاه ترسی بزرگ و عمیق جانت را می فشارد که نکند کپک این کیک فاسد به کیک های دیگر آشپزخانه هم سرایت کند. آنگاه چه فکری به سر شما می زند؟ چه راه حلی می چینید؟ مگر حذف قسمت کپک زده کیک و اخراج آنها از آشپزخانه.

■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.